4 ciekawe aplikacje lifestylowe na smartfon

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
4 ciekawe aplikacje lifestylowe na smartfon
Życie w mieście

Lubisz śledzić najnowsze trendy i być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami ze świata internetu? Dzięki przedstawionym poniżej aplikacjom nie umknie Ci żadna wiadomość, a Ty zyskasz nieograniczony dostęp do mnóstwa lifestylowych informacji z pierwszej ręki.

1. Instagram

Tej aplikacji nikomu nie trzeba dokładnie opisywać, ponieważ jest każdemu dobrze znana i ma zasięg globalny. Instagram to jedna z najpopularniejszych platform lifestylowych umożliwiająca bardzo komfortowe publikowanie treści oraz śledzenie wydarzeń z życia interesujących Cię osób. Zakładając konto, automatycznie tworzy się profil użytkownika – wraz z nickiem, miejscem na krótki opis i galerię, a także podstawowe informacje o liczbie postów, osobach obserwowanych i obserwujących.

Instagram to narzędzie bardzo popularne wśród osób pasjonujących się fotografią, modą, trendami i szeroko pojmowanym życiem w Sieci. Znajdziesz w tym serwisie mnóstwo popularnych osób, które używają go do komunikowania się z odbiorcami. Wśród nich z pewnością znajdują się użytkownicy, których i Ty pragniesz obserwować. Oprócz publikowania zdjęć Instagram udostępnia opcję dodawania Insta Stories, a więc krótkich filmików w formie relacji zdjęciowych bądź wideo, na których można pokazywać ciekawe miejsca czy wydarzenia z codziennego życia. Jeżeli więc pragniesz być na bieżąco ze wszystkim, co Cię interesuje, Instagram to lifestylowa aplikacja, której nie może zabraknąć na Twoim telefonie. Jeśli chcesz kupić wysokiej jakości smartfon w dobrej cenie do przeglądania tego serwisu, w wyborze jednego z modeli pomoże Ci ranking na stronie https://komorkomat.pl/5-najlepszych-smartfonow-do-2000-zlotych/.

2. Etsy: artykuły kreatywne

Etsy umożliwia komfortowe przeglądanie Sieci i zapoznawanie się z wieloma lifestylowymi poradami oraz gadżetami, które są obecnie na topie. Za pomocą platformy zapewnisz sobie dostęp do mnóstwa inspirujących produktów, które pozwolą Ci urozmaicić garderobę czy w oryginalny sposób wykończyć mieszkanie. Poruszanie się w serwisie ułatwiają opcje zapisywania ulubionych informacji czy otrzymywania powiadomień o nowych interesujących Cię wpisach. Etsy daje także możliwość komfortowych zakupów w atrakcyjnych cenach.

3. Pinterest

Pinterest jest kolejną lifestylową aplikacją, którą warto mieć na swoim smartfonie. Platforma określana jest mianem niewyczerpanego źródła inspiracji. Składa się z kont użytkowników, którzy interesują się bardzo różnorodnymi dziedzinami i zapisują odnalezione w Sieci pomysły na skonfigurowanych przez siebie tablicach, co ułatwia ich późniejsze odnalezienie. Dzięki Pinterestowi łatwo pozyskujesz informacje związane z zainteresowaniami i pasjami takimi jak moda, dekoratorstwo, kuchnia, sport, podróże czy architektura, a także gromadzisz interesujące zdjęcia bądź filmy na interaktywnych tablicach. Aplikacja umożliwia obserwowanie stron, ale i innych użytkowników – śledzenie ciekawych pomysłów, bieżących informacji lifestylowych czy odkrywanie modowych inspiracji.

4. Shein

Jeżeli lubisz robić zakupy przez Internet, koniecznie sprawdź, co oferuje aplikacja Shein. Jest ona mobilnym odpowiednikiem strony internetowej umożliwiającej zakup najnowszych i najbardziej popularnych produktów odzieżowych i rozmaitych akcesoriów. Znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz, ale to nie możliwość kupna ciekawych kreacji czyni apkę wyjątkową. Shein to również źródło pasjonujących informacji lifestylowych oraz wyjątkowo rozbudowana baza stylizacyjnych poradników, które są aktualizowane na bieżąco oraz tworzone w bardzo przystępny sposób. Więcej ciekawych informacji o najnowszych technologiach, aplikacjach mobilnych, smartfonach i ofertach operatorów znajdziesz pod adresem https://komorkomat.pl/.

Fot. unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Temat 13.01.2022

    Trudno powiedzieć czy tak można nazwać istagram bo to taki chaos. Ale pinterest jak najbardziej już tak. YouTube też o ile ogląda się tam kanały how to make i tego typu.