Nowoczesny telewizor – co to jest Smart TV?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Nowoczesny telewizor – co to jest Smart TV?
Urządzanie i inspiracje

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Z telewizora korzystamy praktycznie każdego dnia. Towarzyszy nam podczas codziennych obowiązków domowych, kiedy to w tle puszczamy ulubiony serial czy słuchamy muzyki. Okazuje się, że jest to urządzenie, które znajduje się w wielu domach, a jego użytkownicy chętnie korzystają z dostępnych w nim funkcji. Jeżeli jeszcze nie wiesz, co to jest Smart TV, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!

Czy wiesz, co to jest Smart TV?

Określenie Smart TV pojawia się coraz częściej, jednak nie dla każdego może być ono zrozumiałe. Telewizory z funkcją Smart pozwalają między innymi na dostęp do internetu, co w rezultacie sprawia, że zyskujemy szeroki dostęp do różnych form rozrywki!

Modele TV z dostępem do sieci pojawiły się w ofercie marki Samsung jeszcze w roku 2009. Od tego czasu funkcja ta jest stale rozbudowywana, a użytkownicy mogą już nie tylko oglądać ulubione firmy, ale także słuchać muzyki, sprawdzać wiadomości czy grać w gry.

Postaw na Smart TV w telewizorze 

Funkcje Smart w telewizorze to rozwiązanie, które sprawdza się w każdym domu. Głównie dlatego, że możliwe jest spersonalizowanie dodanych aplikacji. Jesteś fanem sportu? Korzystaj z kanałów sportowych i aplikacji, które pozwalają oglądać mecze na żywo. Jeżeli wolisz oglądać filmy i seriale, to zapewne zainteresują Cię takie aplikacje jak np. Netflix, Disney+, Prime Video, CANAL+, Polsat Box Go, HBO Max czy Player.pl. Wybór jest naprawdę szeroki, a oferta stale się powiększa. 

Nie zabrakło również udogodnień dla graczy. Marka Samsung posiada w ofercie telewizory gamingowe. Graj w gry z Xbox Game Pass i to bez konieczności posiadania konsoli. Zyskaj jeszcze większą płynność animacji poprzez dobór odpowiedniego modelu TV.

A co powiesz na sterowanie innymi urządzeniami Samsung z poziomu Twojego telewizora? Takie możliwości daje SmartThings. Możesz mieć wszystko pod kontrolą, a jednocześnie śledzić działanie takich urządzeń jak pralka czy piekarnik. Upewnij się jedynie, czy są one kompatybilne ze wskazaną aplikacją. 

Nowoczesny telewizor w Twoim domu

Jak widać, telewizory z funkcją Smart TV sprawdzą się w praktycznie każdym domu ze względu na szeroki dostęp do funkcji, które do tej pory zarezerwowane były przede wszystkim dla komputerów czy telefonów korzystających z nowoczesnych technologii. 

Marka Samsung dba o to, aby odpowiadać na potrzeby klientów. Dlatego też w ofercie można znaleźć telewizory o różnych rozmiarach. Liczba cali ma znaczenie, jeżeli chcesz stworzyć idealne warunki do oglądania filmów w gronie znajomych czy prowadzenia rozgrywek, podczas których każdy element animacji będzie wyraźny i nie umknie Twojej uwadze. Zdecyduj, czy interesuje Cię telewizor gamingowy, czy może wariant z innymi, równie ciekawymi funkcjami i doskonałą jakością obrazu. Zadbaj o najwyższy poziom rozrywki dla Ciebie i Twoich bliskich!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Fot.: materiał Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*