Wystartowała aplikacja Mój BIK do śledzenia historii kredytowej

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Wystartowała aplikacja Mój BIK do śledzenia historii kredytowej
Jak kupić?Nieruchomości

Aplikacja mobilna Mój BIK to szybki i wygodny dostęp do kompleksowej informacji na temat naszych finansów. Wszystko to za pośrednictwem smartfona.

Od kilku miesięcy dostępna jest aplikacja mobilna Mój BIK. Jej główne założenie to bieżący dostęp do historii kredytowej. Klient od razu po zalogowaniu się zobaczy aktualny stan swoich kredytów – pokazany przy pomocy wskaźników. Szybka kontrola terminowości spłat lub łącznej kwoty pozostałej do spłaty – o to chodzi!

Co ciekawe, w wariancie rozszerzonym klient otrzymuje nielimitowany dostęp do Raportu BIK. W ten sposób można szczegółowo sprawdzać historię kredytową nawet każdego dnia – bez konieczności dodatkowych opłat. Wariant podstawowy to dostęp do raportu BIK dodatkowo płatny w przypadku każdej aktualizacji.

Uruchomiliśmy aplikację Mój BIK, ponieważ chcemy być z naszą ofertą jeszcze bliżej klientów. Coraz więcej osób chce mieć informacje szybko, „tu i teraz”. Aplikacja Mój BIK odpowiada na tę potrzebę. Wystarczy sięgnąć po swój smartfon, by niezależnie od tego, gdzie się jest, kontrolować swoje finanse – mówi Marcin Gozdek, dyrektor Departamentu Rynku Detalicznego BIK.

Źródło: materiały prasowe BIK

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*