Jak stworzyć miejski look?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Jak stworzyć miejski look?
Design i sztuka

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Życie w mieście rządzi się swoimi prawami. Osoby, które wychowywały się w małych miasteczkach, czy też na wsiach, mogą być zaskoczone tempem życia w dużych miejscowościach. Czasami nie potrafią się wręcz w nich odnaleźć. Jest to całkowicie normalne. Są jednak wśród nas osoby, które nie wyobrażają sobie życia nigdzie indziej poza dużym miastem. W mieście należy się także odpowiednio prezentować. Ciekawy miejski look to jest coś, czego oczekujemy. 

Kurtki oversize

Pomimo tego, że powoli żegnamy się ze swoimi okryciami wierzchnimi, ponieważ termometry wskazują coraz wyższe wartości, to wciąż będą się zdarzać chłodniejsze dni. Numerem jeden w stylizacjach miejskich są kurtki oversize. Cóż to za okrycia? Są to szerokie kurtki, które nie są sprzedawane pod konkretne rozmiary. Mają być luźne i obszerne. 

kurtki oversize w Answear

Zasada jest taka, że do nich ubieramy obcisłe spodnie, czy też getry. Pod kurtkę możemy zdecydować się na ciekawą bluzkę z pewnymi modnymi naszywkami, czy też coś cieplejszego. Wszystko oczywiście zależy od tego, z jaką temperaturą mamy do czynienia. Ubranie się na cebulkę jest wczesną wiosną najrozsądniejsze. Zawsze można rozpiąć wspomnianą kurtkę, czy też całkowicie ją zdjąć. 

Na chłodniejsze dni wełniany sweter

Na dni, w których temperatura nas nie rozpieszcza, dobierzmy pod kurtkę wełniany sweter. W mieście sporą uwagę zwraca się na naturalne tkaniny i powrót nieco do babcinych wzorów. Każdy z nas pamięta, jak nasza babcia robiła ubrania na drutach. Taki sweter, który nawiązuje swoim wyglądem do wcześniejszej epoki, świetnie wpasowuje się w stylizację opartą o aktualne miejskie trendy. 

W mieście należy się wyróżniać z tłumu. Raczej nie stawia się na ubrania czarne, białe, szare, beżowe, czy też granatowe. Takie kolory nie zwrócą na siebie uwagi. Rozsądniej będzie postawić na kolory pastelowe, a nawet neonowe. Przyszła do nas (jak na razie nieśmiało) wiosna, a więc różnorakie barwy będą konieczne. Warto postawić także na rzucające się w oczy wzory. Zostaniemy dzięki temu zapamiętani. 

Miejski styl może być bardzo kreatywny. W dzisiejszym świecie nie boimy się bardziej odważnych stylizacji. To z kolei daje nam spore pole do popisu. Możemy eksperymentować z modą i dosłownie się nią bawić. Wspaniałe jest to, że każdy może mieć swój unikalny, charakterystyczny styl. Dziś jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że stylizacje potrafią się od siebie diametralnie różnić. To dodatkowa zachęta do łączenia nietypowych ubrań i tworzenia nieoczywistych kreacji. 

Do stylizacji miejskich na różnych płaszczyznach należy się przyzwyczaić. Młode kobiety, a także te w średnim wieku nie mają z przekonaniem się do tego stylu zbyt wielu problemów. Raczej przychodzi to niemal samoczynnie.

Zdjęcia: materiał Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*