Pleksa na zamówienie – skorzystaj z usług PlexArt

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Pleksa na zamówienie – skorzystaj z usług PlexArt
Design i sztuka

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Płyty z plexi dzięki swoim właściwością są coraz częściej wykorzystywane w wielu branżach oraz przez indywidualnych klientów w domach. Są lekkie, łatwe w obróbce i niezwykle odporne – sprawia to, że stanowią wygodną alternatywę dla tradycyjnego szkła oraz innych materiałów budowlanych. W PlexArt przedstawiamy Ci szeroką ofertę płyt plexi oraz zakres usług związanych z ich obróbką. 

Płyty z Poliwęglanu litego

Poliwęglan lity to materiał budowlany o doskonałych właściwościach mechanicznych, termicznych i optycznych posiadający szerokie zastosowanie w budownictwie, przemyśle spożywczym, ale także w prywatnych mieszkaniach. Doskonale zastępuje szkło, ale posiada przy tym znacznie większą odporność na uszkodzenia mechaniczne, jest dużo lżejszy, a dzięki swojej elastyczności zdecydowanie łatwiej poddaje się go obróbce. W ten sposób możemy otrzymać dowolną grubość dostosowaną do potrzeb.

W ofercie sklepu PlexArt posiadamy szeroką ofertę płyt wykonanych z poliwęglanu litego zarówno z zabezpieczeniem UV, które doskonale sprawdzą się na zewnątrz, jak i bez UV do stosowania w pomieszczeniach. Oferujemy płyty o różnej grubości – od 2 mm do 15 mm. Tego typu produkty świetnie sprawdzają się jako różnego rodzaju osłony oraz zadaszenia. Często wykorzystywane są na balkonach, tarasach, basenach czy podczas budowy szklarni ogrodowej. W przemyśle pełni rolę ochrony dla różnego rodzaju urządzeń, a także jako zastępstwo szyb w oknach lub drzwiach.

Usługi cięcia i frezowania płyt plexi – zapraszamy do PlexArt

Zarówno pleksa na zamówienie, jak i płyty z poliwęglanu litego mogą zostać poddane specjalnej obróbce zgodnie z życzeniem klienta. Oferujemy cięcie, gięcie, frezowane oraz wycinanie na specjalistycznych maszynach CNC. Dzięki temu dostarczymy Ci spersonalizowany produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Wykorzystując nasze doświadczenie i specjalistyczny sprzęt przytniemy dla Ciebie płytę na dowolny podany przez Ciebie wymiar. Zlecenia realizujemy nawet od ręki – przyjedz się i odbierz produkt gotowy do montażu. Oferujemy frezowanie płyt  plexi, poliwęglan, PCV, MDF lub sklejki oraz laserowe cięcie według projektu klienta.

Skontaktuj się z nami i przedstaw czego potrzebujesz, a z pewnością uzgodnimy warunki współpracy. Pomożemy wybrać Ci rodzaj materiału i zaoferujemy profesjonalną pomoc w doborze wymiaru i grubości. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i zależy nam na jak najlepszej obsłudze i zadowoleniu efektem końcowym. W PlexArt pracujemy wyłącznie z najlepszymi dostępnymi materiałami, dzięki czemu gwarantujemy produkty najwyższej jakości.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*