O portalu

Sąsiedzi za ścianą, mały balkon, mikroskopijne wnętrza, korki w drodze do domu, osiedle pełne ludzi – znasz to doskonale? W takim razie dobrze, że tu jesteś!

Portal cityislife.pl skierowany jest do osób, które żyją w mieście. Szybko przekonasz się, że ma to swój urok i zorganizujesz się na co dzień. Podpowiemy Ci, jak urządzić małe wnętrze, co warto robić w wolnym czasie oraz na co zwrócić uwagę kupując lub sprzedając nieruchomość.

Przenieś się z nami w świat tętniący życiem i odkryj zalety życia w mieście z cityislife.pl!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Julia Matczak

Studentka polonistyki. Kiedy nie pisze i nie majsterkuje, planuje, jak w mieszkaniu zmieścić więcej książek i kubków do herbaty. Specjalistka od domykania budżetu nawet z kolejną (zbędną) dekoracją do salonu w niezbędnych wydatkach.

Zobacz wpisy autora

Justyna Fiedoruk

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pisanie jest nie tylko jej sposobem na życie, ale i pasją. Interesuje się modą i podróżami. Chętnie poznaje nie tylko dalekie zakątki świata, ale i całkiem bliskie, lokalne oraz często niedocenione. Uwielbia poznawać nowe kultury i obyczaje, dlatego podczas urlopu zawsze jest bardzo aktywna – typowe leżenie na plaży jej nie interesuje.

Zobacz wpisy autora

Malwina Póda

Redaktorka z wieloletnim doświadczeniem – praca z tekstem daje jej ogromną satysfakcję. Fanka kinematografii czeskiej i skandynawskiej. Lubi minimalizm we wnętrzach.

Zobacz wpisy autora

Bartosz Promiński

Z wykształcenia polonista. Z zamiłowaniem zgłębia wiedzę z tematyki remontowej. Interesują go też prawne zagadnienia związane z budową. Wolne chwile lubi spędzać na czytaniu książek historycznych.

Zobacz wpisy autora